פינות אוכל

יש מקומות בבית, שאם הם לא היו כבר קיימים, היינו מתפלאים שעד היום, עד לרגעים אלו, טרם פלוני אלמוני טרח להמציא אותם. מקומות, כמו למשל – פינות אוכל. מחקרים מתקדמים מעידים על כך, כי יש ערך רב לקיומן של פינות האוכל, בתור היותן ספקיות של מקום שבו מתאגדים כל בני המשפחה לקיים ארוחות מסודרות, במקום החלופה, שבה כל אחד מבני המשפחה פשוט "חוטף" איזה מאכל שנקרה לידו, ומייתר את הצורך באיחוד של בני המשפחה. כמו כן, פינות האוכל הופכות את החלל הייעודי שלהן להרבה יותר מקום של מפגש חברתי, פרקטי, כמו גם תכליתי. כדאי שתקראו את המאמר הזה בקשב רב, ותגלו דברים שבספק רב שידעתם עד עצם הרגע הזה…

האם פינות אוכל מהוות מקום מעשי וחברתי?

מעבר לכל תפיסה, או לכל ספק, ולו הקל שבקלים, פינות אוכל מהוות מקום מעשי וחברתי. באמצעות הוספה של פינת אוכל מסוגננת כהלכה לבית שלכם, יש להניח, כי תעשו החלטות הרבה יותר מושכלות. החלטות אשר יספקו לכם את מירב האנרגיות בלהתמודד עם קשיי היום יום. כמו כן, רק באמצעות הוספת שולחן אקסקלוסיבי, וכיסאות יוקרתיים לפינות האוכל שבבית שלכם, תעודדו את כל בני המשפחה, וכן חברים טובים, להתכנס יחדיו, ולחלוק זה עם זה רגעים שיש לנצור אותם עמוק בתודעה ובזיכרון של כל הנוכחים. הדבר מעיד על כך, כי הוספה של פינת אוכל לבית שלכם עשויה להביא לכדי שיפור מוחשי, בחיי השגרה שלכם.

מה הקשר בין פינות אוכל לבין ארוחות הבוקר?

ישנו קשר שבלתי ניתן לזלזל בו, בין פינות אוכל לבין ארוחת הבוקר. על פי דוח שהופק כבר ב- 2017, נמצא כי חמישים אחוז מן האוכלוסייה מדלגים מדי יום על ארוחת הבוקר המשותפת, וישר נוסעים למקום העבודה שלהם, בעוד ממרבית בני האדם שעושים את זה, דיווחו כי הם חרדים מדי בהיבט של יום העבודה שמחכה להם, או לחלופין שאין להם מספיק זמן להקדיש, על מנת ליהנות מארוחת בוקר כתיקונה, בצל פינת האוכל, בימים כתיקונם. בשל העובדה, כי ארוחת הבוקר היא הארוחה הכי חשובה במשך היום, וצריך להקפיד שהיא תהיה כמה שיותר מזינה, ותכין אתכם כראוי להתמודד עם יום עבודה עמוס לעייפה, מה שעליכם לעשות הוא להפוך את ארוחת הבוקר בסמוך לפינות האוכל לאירוע בלתי נשכח, שממש כדאי להתעורר ולהכין את עצמכם נפשית לקיומו.