עיצוב דירה חדשה

דלתות פנים, דלתות

כאשר חושבים על עיצוב דירה חדשה, או לחלופין משופצת, מיד עולה בראש המחשבה על דלתות פנים. כידוע, דלתות הפנים ממלאות כמה פונקציות משמעותיות ממש כמו רהיטים , ארונות, מטבח, פינות אוכל, פינות ישיבה, סלונים מזרנים נוחים ועוד חלקים שיש לתת עליהם את הדעת. לרבות – אסתטיקה, בעודן משתלבות עם הקירות, על מנת לשוות נראות של המשכיות. שמירה על אלמנט הפרטיות. ואף לא נשכח לציין את היעילות של הבידוד האקוסטי והתרמי. עם חלוף השנים, יותר ויותר אנשים מודעים לתחום עיצוב הפנים. והוא לא פסח על דלתות הפנים. כאשר עומדים לפני רכישתן, חייבים לוודא כמה נתונים מבעוד מועד, לגבי טיב חומרי הגלם שמהם ייצרו את הדלתות פנים. ולמה אנו מציינים זאת? משום שבין היתר דלתות פנים מחיר מושפע מאיכות חומרי הגלם. ובשל כך שאין להן עלות אחידה בין כל משווקי, יצרני או יבואני הדלתות פנים, כדאי שתבקשו מספר הצעות מחיר, לשם השוואה.

איזה פרמטרים משפיעים על דלתות פנים מחיר?

כדי לבצע תמחור נכונה של דלתות פנים, יש להביא בחשבון כמה פרמטרים. אלו אשר בהכרח משפיעים על דלתות פנים מחיר. חלקם משמעותיים יותר, וחלקם משמעותיים פחות. תעשו את החישובים שלכם. כלהלן –

  • במידה ובחרתם צביעה מיוחדת של דלתות הפנים, תישאו בתוספות מחיר. הסכומים יכולים להאמיר עד לכאלף ומאתיים ₪ כתוספת לכל דלת פנים. באם תזמינו צביעה ללפחות ארבע דלתות, תשלמו תוספת של בין שבע מאות ₪ לבין תשע מאות ₪.
  • המחיר תלוי ההיקף של ההזמנה. ככל שההזמנה שלכם תהיה גדולה יותר, באופן טבעי תזכו למחיר מופחת. יש לציין, כי מדובר בהפרשי מחירים ניכרים. ההפרשים יהיו בני מאות ₪ לכל דלת אחת.

השפעה של דלתות פנים מחיר, שקשורה לסוג שלהן

למרות מה שצוין בפסקה הקודמת, מה שהכי משפיע על דלתות פנים מחיר בא לידי ביטוי בסוג שלהן. בשל כך, הקדימו לבחון את הצרכים שלכם מהדלתות פנים, על מנת שלא תצאו בתשלומים גרנדיוזיים. כל יצרן, חברה, משווק, וכולי מכנה את דלתות הפנים שעליהן הוא אמון בשם אחר. חרף העובדה הזרת, בבסיס שלהן הינן נחלקות לארבעה אלמנטים ראשיים – שלושה של דלתות מעץ, ועוד אחד של פולימר. להלן נציג בפניכם את טווחי המחירים –

  • דלת פולימר. היא מיוצרת מחומר פלסטי, אשר עמיד בפני מזיקים ובפני מים. העלות שלה הרבה יותר גבוה ממרבית דלתות הפנים שעשויות מעץ. טווח המחירים שלה הוא בין אלף וארבע מאות ₪, לבין אלפיים ושלוש מאות ₪.
  • דלת פנים מסוג כוורת. מדובר על דלת שמילאו אותה בקרטון, ושציפו אותה בלמינטו. מכולן היא הכי זולה. ניתן למצוא אותה כיום בתמחור שבין אלף ושלוש מאות ₪, לבין אלף שש מאות וחמישים ₪.
  • דלת פנים מפורמייקה. היא עמידה בפני רטיבות. נחשבת להכי יקרה, בין אלף וחמש מאות ₪, לבין אלפיים וחמש מאות ₪.
  • דלת פנים מהסוג פלקסבורד. מילאו אותה בלוחות מעץ צפופים. כאשר ציפו אותה בלמינטו, או בצביעה בתנור. מחירה זהה לדלת פנים כוורת, רק ביותר בין מאה ₪ לבין מאתיים ₪.