חדרי שינה

אומרים "שהחיים אינם פשוטים". כולם מג‘נגלים בין העבודה, הטיפול בילדים, תחזוקת הבית. ומה לא. המקום בבית, אולי היחידי, שבו אפשר להירגע. לנוח. להתמזג עם המרחב האישי שלכם. הוא ללא ספק – חדרי שינה. מדובר אודות המקום שבו אתם מתחילים את היום שלכם, ובו אתם מסיימים את היום שלכם. בשל כך משמעותי שתוודאו שחדר השינה ימלא אחר כל המאוויים שלכם, ויסייע לכם להירגע. אחד הדברים שיעבדו לטובתכם, הוא הקפדה על עיצוב חדר השינה. על מנת ששלוותכם לא תופרע על ידי גורמים חיצוניים. מה שיעלה את ערכו לעומת שאר חלקי הבית, כמו למשל – חדר ההסבה. חשוב שחדר השינה יהיה נעים, פונקציונלי, ושיתכתב עם האלמנטים הכי פופולריים.

המשוואה של חדרי שינה

כשחושבים על חדרי שינה, אי אפשר להמשיך מבלי להתחשב במשוואה הידועה. פחות אלמנטים בחדר השינה = פחות אלמנטים שיש לנקות = פחות אלרגיות, לכלוך והצטברות של אבק. אחת המעלות בכך מתבטאת בכך שיש בו פחות דברים פיסיים, כאשר הסבירות להצטברות אבק מועטה. יש פחות דברים שחייבים "לסלק" החוצה מתחת לשידות, למיטה, וכיוצא בזאת. מה שמצריך פחות שאיבת אבק או שטיפת חדר השינה לעתים קרובות.

מה המשמעות של המיטה בתוך חדרי שינה?

כולם יודעים, כי המוקד של חדרי שינה הוא המיטה. בשל כך, יש לבחור באופן מושכל את המיטה. שתהיה התאמה מוחלטת בין הגודל שלב לבין הנוחות שהיא מספקת. התאמה זו בהכרח תסייע לכם להירדם בלי כל בעיה בלילה, וליהנות משינה עמוקה. מיטה נוחה ואורתופדית תכין את הגוף שלכם כראוי לפעילות. מרגע שאתם מקיצים משנת לילה ארוכה, ותעניק לגוף שלכם את הכבוד המתאים לו. יש לתכנן את חדר השינה היטב. לשמור על הניקיון בו, לוודא שלא יהיה בו עומס של חפצים, ושיהיה מסודר למשעי. מקום מסודר בצורה חכמה, ישווה לו נראות של חלל גדול יותר, ואף לידי כך שייראה יותר גדול. חדר שינה מאורגן למשעי מהווה תאווה לעיניים, ובכל זמן נתון יראה פונקציונלי ואסתטי. המגע האישי שלכם בחדר השינה, בעל ערך רב. הוא מהווה את אלמנט העיצוב המרכזי בחדר השינה. באמצעותו חדר השינה יגדיר אתכם, ואת קווי האישיות הבולטים שלכם. אתם יכולים להכניס חפצי אומנות. תמונות כמו דיוקן אישי שלכם. או תמונות בנופך רומנטי. ובעיקר כל מה שמקרב אתכם לאני האמתי שלכם. שמזכיר לכם את הדברים הטובים שחוויתם במהלך החיים שלכם.